Na prawie 35 milionów złotych wyceniona została wartość ośrodka szkoleniowo-konferencyjnego w Sypniewie w powiecie złotowskim. Luksusowe centrum szkoleniowe licytowane jest jednak nie przez jego właściciela, lecz... komornika.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jeszcze podczas budowy ośrodka w 2002 roku, zapowiadała się jego świetlana przyszłość. 550 miejsc hotelowych, część przystosowana dla osób niepełnosprawnych, trzy korty tenisowe, dwa baseny odkryte i jeden, 25-metrowy pod dachem, jacuzzi, fitness klub, kręgielnia, stoły bilardowe, sala gimnastyczna, boisko do squasha, a nawet stajnie!

Ośrodek nie dość jednak, że w ogóle nie wystartował, to już w 2004 roku został wystawiony na sprzedaż przez właściciela. Najpierw za 39 milionów złotych, a za drugim razem już tylko za 26. Z czasem zmienił właściciela i zyskał szansę na drugą młodość. Jednak tylko pozornie. W Sypniewie nadal nie działo się nic. I nie dzieje nadal, no może poza tym, że w międzyczasie do pracy musiał wkroczyć komornik.

13 października o godz. 10 w Sądzie Rejonowym w Złotowie okaże się, czy ośrodek w Sypniewie znajdzie wreszcie nowego właściciela. Będzie to już druga licytacja komornicza tego obiektu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: