Czarnków: VOX i Czarodzieje najlepsi w halówce!

tomasz juckiewicz
Czarnków. Drużyny VOX i Czarodzieje najlepsze w czarnkowskiej halówce. Klasyfikację strzelców wygrali: Robert Sołowiej i Dorian Jarosz. Najlepsi otrzymali puchary i pamiątkowe statuetki

Czarnków. Sezon 2014/15 czarnkowskiej ligi piłki halowej był niezwykle emocjonujący. Jednym z najważniejszych wydarzeń był triumf w pierwszej lidze drużyny VOX. Przerwała ona bowiem dominację RZSW Śmieszkowo. Obrońcy tytułu musieli się zadowolić drugim miejscem. Stawkę na podium uzupełniło Miasto Czarnków, a ich zawodnik Robert Sołowiej zdobył 38 bramek i został królem strzelców.

Rywalizacja w drugiej lidze od początku przebiegała pod dyktando zespołu Czarodzieje, złożonego w głównej mierze z juniorów Noteci Czarnków. Druga była ekipa GTW Ciszkowo, a trzeci Komat, którego zawodnicy zdominowali klasyfikację strzelców. Zwyciężył zdobywca 21 bramek Dorian Jarosz, a drugi był Maciej Budaj, który trafiał do siatki osiemnaście razy.