Dziś finał naszego plebiscytu HIPOKRATES 2019. Kto wygrywa?

Martin Nowak
Już dzisiaj (w piątek) o godzinie 21. poznamy wielkopolskich zwycięzców akcji HIPOKRATES 2019

Zwycięzcy powiatowych i regionalnych kategorii walczą od tygodnia w wielkim finale. O godzinie 21. dowiemy się, które miejsca zajęli.

W kategorii PEDIATRA ROKU w naszym powiecie zwyciężyła Grażyna Kaczmarek z NZOZ Medico w Pile.

Najlepszym LEKARZEM RODZINNYM została Anna Śnieżko-Stachowska, przyjmująca swoich pacjentów w przychodni WIGOR w Pile. Zdobyła 571 głosów.

W kategorii STOMATOLOG ROKU w powiecie pilskim pierwsze miejsce zajęła Ariana Buszkiewicz, a w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim wygrał Lech Smiatacz z Czarnkowa.

Najlepszą PIELĘGNIARKĄ ROKU w powiecie pilskim została Martyna Urban z liczbą głosów 560. Tuż za nią na drugim miejscu na podium uplasowała się Paulina Koss-Burdziak pracująca w szpitalu specjalistycznym w Pile.
Natomiast w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim najlepszą pielęgniarką została Jolanta Staszewska ze szpitala w Czarnkowie.

Wśród położonych w regionie pilskim (obejmującym kilka powiatów) dzielnie walczyły Patrycja Kolassa z Czarnkowa i Alina Wasilewska z Piły, ale nie udało im się wygrać. Najwięcej głosów w tej kategorii zdobyła Marzena Adamska z Wągrowca.

Etap wojewódzki - kto wygrywa?

Jak nasi specjaliści poradzą sobie w etapie wojewódzkim i czy któryś z nich ma szansę na zwycięstwo?

W środę 17 lipca, zauważyć można było pierwszych faworytów.

W kategorii LEKARZ RODZINNY ROKU wygrywał Maciej R. Hoffmann z Krotoszyna. Anna Śnieżko-Stachowska z Piły była na bardzo dobrym piątym miejscu. W kategorii STOMATOLOG ROKU na pierwszym miejscu był Michał Kochanowski z Wągrowca. Z naszych specjalistów najbliżej podium - na 7 miejscu był Lech Smiatacz z Czarnkowa.

W środę najlepszą PIELĘGNIARKĄ zostałaby Alicja Stodolna z Gostynia. Martyna Urban z Piły była na dobrej 9 pozycji.

Na początku września wszyscy zwycięzcy oraz laureaci z powiatów zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Hipokratesa Wielkopolski 2019, podczas której odbędzie się wręczenie nagród. Laureaci odbiorą medale z rąk starosty powiatu poznańskiego oraz nagrody, które wręczać będą profesor Andrzej Tykarski, rektor UMP, Jan Grabkowski starosta poznański oraz Adam Pawłowski, redaktor naczelny Głosu Wielkopolskiego.

Po zakończeniu plebiscytu - warto podkreślić - ukaże się specjalny dodatek ,,Głosu Wielkopolskiego” HIPOKRATES WIELKOPOLSKI 2019. W tym okazjonalnym wydaniu zaprezentujemy wszystkich zwycięzców naszego plebiscytu. Więcej można dowiedzieć się na www.gloswielkopolski.pl