III liga koszykówki: Horror w Pile! Basket po dogrywce pokonał King BC Szczecin. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu

Basket Piła – King BC Szczecin 85:82 (18:22, 27:17, 18:25, 15:14, d.7:4)

Lepiej to spotkanie rozpoczęli goście ze Szczecina. Basket dobrze zagrał w drugiej kwarcie i to on do przerwy prowadził 45:39. Po zmianie stron King BC odrobił jednak straty i po wyrównanej czwartej kwarcie był remis 78:78. W dogrywce nieco lepsi byli pilanie, a o ich ostatecznym zwycięstwie zadecydowały skutecznie wykonane przez Grzegorza Przewoźniaka rzuty wolne w ostatnich sekundach meczu.

Punkty Basketu Piła zdobyli: Paweł Smoczyk 21, Grzegorz Przewoźniak 20, Bartłomiej Lipiński 17, Tomasz Pochylski 8, Kamil Michalski 7, Jakub Kurkiewicz 7, Jakub Rutkowski 5.