III liga koszykówki. Na inaugurację rozgrywek Basket Piła pokonał Kaspro Ostrów Wlkp. Zobaczcie zdjęcia

Enea Basket Piła – UKS Kaspro Ostrów Wlkp. 91:57

Po siedmiu pierwszych minutach gry pilanie prowadzili 14:2, ale później na parkiet wyszli zmiennicy podstawowych graczy i ostatecznie pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 20:18 dla gości. W kolejnej pilski zespół zagrał znakomicie i na przerwę schodził przy prowadzeniu 49:30.
Trzecia odsłona meczu miała wyrównany charakter, ale w końcówce Basket znów pokazał klasę i ostatecznie zwyciężył wysoko 91:57 (18:20, 31:10, 19:19, 23:8).

Punkty dla Basketu zdobyli: Kamil Michalski 26, Tomasz Pochylski 18, Łukasz Krzemński 13, Grzegorz Jankowski 8, Paweł Smoczyk 6, Grzegorz Przewoźniak 5, Jakub Rutkowski 5, Mateusz Relis 4, Mikołaj Grabowski 4, Przemysław Pochylski 2.
Dla Kaspro punktowali: J. Mikołajczyk 18, W. Strzelczyk 15, P. Stasiak 9, H. Kuświk 5, K. Nawrot 5, M. Tyburcy 4, K. Zaradny 1.