Wybierz region

Wybierz miasto

  26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Miejskie Centrum Kultury
  Czarnków, ul. Tadeusza Kościuszki/60, +48 67 255 26 51

  16:00 Niedziela, 14 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Zbliża się kolejny, 26. finał, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku będzie to kolorowe i radosne, ogolnopolskie święto wzajemnej życzliwości i pomocy. Hasło tegorocznego finału i jego cel jest następujący: wyrownanie szans w leczeniu noworodkow.
  Podobnie jak w latach poprzednich dzień zbiorki zwieńczy finałowy koncert, ktory swym tytułem i zawartością nawiązuje do tegorocznego finału. Na scenie Czarnkowskiego Domu Kultury od godziny 16.00 zaprezentują swoje artystyczne umiejętności najmłodsi mieszkańcy Czarnkowa występując pod wspolnym hasłem "Młodzi - najmłodszym". Na zakończenie dnia o godzinie 19.30 na placu Wolności rozbłyśnie czarnkowskie "Światełko do nieba", podczas ktorego będzie można wylicytować gadżety orkiestrowe: kubki, koszulki, kalendarze oraz posłuchać energetycznych utworow zespołu "Studio BUM" z Wągrowca.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, gdzie lecisz? Rozszyfruj te skróty i nazwy lotnisk! QUIZ