Wybierz region

Wybierz miasto

  Akademia Gitary: festiwal 2016 - dzień 14

  Miejskie Centrum Kultury
  Czarnków, ul. Tadeusza Kościuszki/60, +48 67 255 26 51

  18:00 Piątek, 9 września

  • Wstęp wolny

  Akademia Gitary to coś więcej niż tylko zestaw muzycznych wydarzeń, ktorych latem możemy naliczyć wiele. Każdego lata festiwal dociera z sześcioma strunami do kilkudziesięciu miejsc Wielkopolski, co czyni go jedynym w Europie tej rangi wydarzeniem muzycznym z gitarą na pierwszym planie.

  Festiwal ma rownież swoj wymiar społeczny. Rezygnujemy z pobierania opłat za wstęp na większość koncertow. Zamiast tego, prowadzimy zbiorkę publiczną na rzecz Stowarzyszenia Wielkopolan Bona Fide i Fundacji Niesiemy Nadzieję i wspieramy nieuleczalnie chore dzieci z Wielkopolski.

  Organizatorami Akademii Gitary są Stowarzyszenie Wielkopolan Bona Fide oraz agencja Good Taste Production.

  Akademia Gitary: festiwal
  sierpień-wrzesień 2016 Wielkopolska

  ***

  Aynur Begutov
  Data: 9 września 2016
  Czas: 18:00
  Miejsce: Sala Towarzyska Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie

  Gościem tegorocznej edycji festiwalu Akademia Gitary będzie Aynur Begutov – najwybitniejszy gitarzysta zza wschodniej granicy. Zagra w Sali Towarzyskiej Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie 9 września o godz. 18:00.

  Muzyka gitarowa na całym świecie ma wiele rożnych brzmień. Niewątpliwie ciekawą odsłonę prezentuje pochodzący zza wschodniej granicy Aynur Begutov (Rosja). Jego talent dotarł do każdego zakątka świata, a największe sukcesy odnosił on na scenach w Rosji, Izraelu i Chinach.

  Bardzo ważna dla Begutova jest jego ojczyzna. Procz perfekcyjnej gry na gitarze klasycznej potrafi oczarować publikę dźwiękami rosyjskiej gitary siedmiostrunowej. Podczas swoich koncertow promuję kulturę wschodniego regionu, zabierając słuchaczy w głąb swojego ukochanego kraju.

  Aynur Begutov jest kolejnym przykładem artysty, ktory całe serce poświęca swojej pasji. Wielu wybitnych kompozytorow Rosji skomponowało utwory specjalnie dla niego. Begutov wspołpracuje z Filharmonią w Tatarstanie oraz Moskiewską Orkiestrą Kameralną. W 2005 zasłynął z organizacji wydarzeń muzycznych: Klasyczna gitara w XXI wieku na terenie Rosji oraz Międzynarodowy Festiwal Dialog z gitarą. Artysta koncertuje po całym świecie, ma na swoim koncie dwie płyty, a każdy jego utwor ukazuje niezwykłe zrozumienie stylu i perfekcję każdego muśnięcia strun.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019