Wybierz region

Wybierz miasto

  Kiermasz Produktu Lokalnego

  Gminny Ośrodek Kultury
  Lubasz, ul. Koscielna/4, +48 67 255 73 17

  09:00 - 14:00 Sobota, 12 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Serdecznie zapraszamy do udziału w Kiermaszu Produktu Lokalnego.

  Celem kiermaszu jest przede wszystkim promocja produktow lokalnych, rzemiosła i tworczości rękodzielniczej. Zależ nam, aby osoby, ktore zajmują się rękodziełem miały możliwość zaprezentowania go szerszej publiczności. Kiermasz jest też doskonałą okazją do integracji środowiska rękodzielniczego, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktow.

  Do udziału w kiermaszu zapraszamy przede wszystkim artystow, rękodzielnikow i rzemieślnikow, ktorzy chcą zaprezentować swoje ręcznie wykonywane produkty.

  W programie Kiermaszu zaplanowaliśmy rownież konkursy dekoracji, występy zespołow dziecięcych i wspolne śpiewanie kolęd. Dobor terminu jest znaczący i liczymy, że zarowno mieszkańcy Lubasza, jak i pobliskiego Czarnkowa zechcą nabyć oryginalne produkty w przedświątecznym czasie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019