Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Dikanda - Połajewo

  Gorzelnia 505
  Połajewo, ul. Parkowa/5, +48 60 092 47 44

  19:00 Niedziela, 22 stycznia

  • 30zł

  DIKANDA to powstały w Szczecinie, uznany szczegolnie na zagranicznym rynku muzycznym zespoł grający world music. W swojej tworczości Dikanda stawia na autentyczność stylu – poszukuje nowych nurtow i większość utworow jest oryginalnymi kompozycjami. Muzyczne inspiracje czerpie z tradycyjnych, folkowych brzmień szeroko rozumianego orientu – od Bałkanow, przez Izrael, Kurdystan, Białoruś po Indie. W ich utworach można usłyszeć głownie brzmienia bałkańskie i cygańskie. Zespoł istnieje od 1997 r. Dikanda ma w swoim dorobku 7 płyt – w tym DVD Live nagrywane w zakopiańskim Teatrze Witkacego; setki koncertow.
  Koncerty Dikandy to niezwykle emocjonalna podroż po etnicznych brzmieniach, żywiołowe spotkanie pełne energii, charyzmy, prawdziwych uczuć.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019