Wybierz region

Wybierz miasto

  Urodzaj na dziewczynki z zapałkami

  Plac Wolności
  Czarnków, ul. Plac Wolnośći/

  12:00 - 17:00 Czwartek, 21 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Już od 20 lat w przededniu świąt Bożego Narodzenia Czarnkow pięknieje. Po ulicach chodzą uśmiechnięci przechodnie, słychać kolędy, a na każdej, nawet najkrotszej i najmniejszej uliczce, można spotkać zmarznięte i zmęczone, ale radosne dziewczynki z zapałkami. To już czarnkowska tradycja, że w grudniu każdego roku odbywa się zbiorka pieniędzy w ramach akcji "Urodzaj na dziewczynki z zapałkami".
  Wspolnie z Państwem i dziewczynkami z zapałkami, w ramach tegorocznej akcji pomagamy Berenice. Dziewczynka ma dwa lata i cierpi na rzadką chorobę - zespoł Cri Du Chat. Choroba ta powoduje znaczne upośledzenie psycho - ruchowe i dlatego jej stan wymaga ciągłej rehabilitacji oraz zajęć z psychologiem i logopedą.
  nym przedsięwzięciu, ktore w tym roku odbędzie się, w czwartek 21 grudnia w godzinach 12.00 - 17.00 na terenie całego miasta. Centralnym punktem akcji będzie plac Wolności i jego najbliższe okolice. Tu będzie można posłuchać kolęd, napić się ciepłej herbaty z cytryną i otrzymać słodki prezent od Gwiazdora.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Tego nie wiedzieli Polacy w 2019 roku. A Ty odpowiesz na te pytania? QUIZ