Wybierz region

Wybierz miasto

  VIII Festiwal Polska Akademia Gitary - dzień 15

  Miejskie Centrum Kultury
  Czarnków, ul. Tadeusza Kościuszki/60, +48 67 255 26 51

  19:00 Sobota, 5 września

  • 250zł

  Akademia Gitary to coś więcej niż tylko zestaw muzycznych wydarzeń, ktorych latem możemy naliczyć wiele. Każdego sierpnia festiwal dociera z sześcioma strunami do kilkudziesięciu miejsc Wielkopolski, co czyni go jedynym w Europie tej rangi wydarzeniem muzycznym z gitarą na pierwszym planie.

  Poprzez bogaty i zrożnicowany program artystyczny, staramy się zarazić słuchaczy miłością do gitary. W naszym programie każdy meloman nie tylko znajdzie coś dla siebie, ale będzie mogł odkryć zupełnie nowe oblicza tego instrumentu.

  Festiwal ma rownież swoj wymiar społeczny. Rezygnujemy z pobierania opłat za wstęp na większość koncertow. Zamiast tego, prowadzimy zbiorkę publiczną na rzecz Stowarzyszenia Wielkopolan Bona Fide i Fundacji Niesiemy Nadzieję, wspierając nieuleczalnie chore dzieci z Wielkopolski.

  Program:
  Atom String Quartet
  Wystąpią:

  Dawid Lubowicz – skrzypce

  Mateusz Smoczyński – skrzypce

  Michał Zaborski – altowka

  Krzysztof Lenczowski – wiolonczela

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Tego nie wiedzieli Polacy w 2019 roku. A Ty odpowiesz na te pytania? QUIZ