Wybierz region

Wybierz miasto

  XVI Rodzinny Rajd Rowerowy "Sobota na dwóch kółkach"

  Miejskie Centrum Kultury
  Czarnków, ul. Tadeusza Kościuszki/60, +48 67 255 26 51

  10:00 Sobota, 28 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Miłośnikow turystyki rowerowej zapraszamy na kilkunastokilometrowe wycieczki wokoł Czarnkowa. Każdy etap rajdu przebiegać będzie inną trasą, po drogach o stosunkowo małym ruchu kołowym. Głownym celem "Sobot..." jest popularyzacja aktywnego wypoczynku i ruchu na świeżym powietrzu, a także przybliżenie lokalnych atrakcji turystycznych oraz poznanie piękna Ziemi Nadnoteckiej. W rajdach mogą uczestniczyć grupy zorganizowane i turyści indywidualni. Aby umożliwić udział w rajdach wszystkim zainteresowanym, niezależnie od wieku i kondycji, poszczegolne etapy będą miały podobny przebieg i charakter: start w Czarnkowie o godzinie 10.00, potem przejazd na "połmetek"; tam: posiłek, losowanie nagrod z "worka szczęścia", wspolna fotografia. Następnie powrot do Czarnkowa - długość poszczegolnych etapow nie powinna przekroczyć 30 km.

  Dzieci i młodzież do 18 roku życia mogą brać udział w Rajdach wyłącznie pod opieką osob dorosłych! Uczestnicy rajdow nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, gdzie lecisz? Rozszyfruj te skróty i nazwy lotnisk! QUIZ