Zatrudnimy OPERATORA MASZYN I URZĄDZEŃ oraz KONSTRUKTORA

Operator maszyn i urządzeń

Miejsce pracy: Czarnków, Ul. Przemysłowa 2

ZADANIA:

• Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej,
• Zapewnienie ciągłości pracy oraz wydajności linii produkcyjnej.

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie bezpośrednio w STEICO w oparciu o umowę o pracę,
• Bogaty pakiet socjalny,
• Bezpłatny dowóz pracowników z kierunku Wielenia oraz Lubasza lub dofinansowanie do dojazdów,
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
• Atrakcyjny program poleceń pracowniczych,
• Ubezpieczenia grupowe współfinansowane przez Pracodawcę.

OCZEKUJEMY:

• Gotowości do pracy zmianowej / 4 brygadowej,
• Zaangażowania i sumienności w wykonywaniu zadań.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres rekrutacjacza@steico.pl lub dostarczyć osobiście do Działu Personalnego w Czarnkowie, ul. Przemysłowa 2 , Pokój nr 1 lub Recepcja.

W temacie e-mail prosimy o podanie nazwy stanowiska
Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.

KONSTRUKTOR

ZADANIA:

• Opracowywanie projektów konstrukcyjnych, warsztatowych i montażowych,
• Opracowywanie detali konstrukcyjnych,
• Opiniowanie wstępnych założeń architektonicznych, konstrukcyjnych, branżowych,
• Stała współpraca z Produkcją w celu koordynacji działań na linii Projektowanie-Produkcja,
• Podejmowanie decyzji dotyczących rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych.

OFERUJEMY:

• Stabilność zatrudnienia,
• Bezpłatny dowóz pracowników z kierunku Wielenia oraz Lubasza,
• Ubezpieczenia grupowe współfinansowane przez Pracodawcę,
• Praca w systemie jednozmianowym.

OCZEKUJEMY:

• Wykształcenia średniego technicznego, preferowane wyższe techniczne, kierunek: budownictwo lub pokrewne,
• Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie-warunek konieczny,
• Znajomości programu AutoCad oraz CadWork,
• Znajomości podstawowych zagadnień projektowania konstrukcji oraz rozumienia zasad mechaniki konstrukcji,
• Znajomości zasad projektowania, mile widziane doświadczenie w projektowaniu konstrukcji drewnianych,
• Umiejętności sprawnego wykonania podstawowych obliczeń MES oraz ręcznych dla typowych konstrukcji budowlanych.

Dokumenty aplikacyjne (CV+List motywacyjny) należy przesłać na adres rekrutacjacza@steico.pl lub dostarczyć osobiście do Działu Personalnego w Czarnkowie, ul. Przemysłowa 2 , Pokój nr 1 lub Recepcja.

STEICO Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 2
64-700 Czarnków

rekrutacjacza@steico.pl

Praca