Wybierz region

Wybierz miasto

  XLI Plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Regionu Pilskiego w 2016 roku

  Zapraszamy do udziału w Plebiscycie Tygodnika Pilskiego na 10 Najpopularniejszych Sportowców Regionu Pilskiego w 2016 roku. Ma on wieloletnią tradycję. Swoich sportowych ulubieńców będziemy wybierać już po raz czterdziesty pierwszy. Na liście dotychczasowych laureatów nie brakuje uznanych nazwisk. W tym roku do plebiscytowej rywalizacji staje dwudziestu kandydatów. Reprezentują oni jedenaście dyscyplin sportowych. Głosowanie potrwa do 9 lutego 2017 roku do godz. 23.59.
  W jaki sposób oddać głosy na wybranego sportowca? Należy wysłać sms na numer 72355, wpisując w treści SPORT i po kropce numer kandydata. Dokładna instrukcja jak głosować na konkretnego sportowca znajduje się przy opisie jego sylwetki. Koszt sms-a wynosi 2,46 zł z VAT. Oczywiście można wysłać dowolną ilość sms-ów, co zwiększy szansę na końcowy sukces wybranego kandydata. Wyniki można śledzić na naszym portalu na bieżąco.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Plebiscyt Tygodnika Pilskiego na Sportowy Talent Roku 2016

  Plebiscyt Tygodnika Pilskiego na Sportowy Talent Roku 2016

  Sportowy Talent Roku 2016 to drugi ze sportowych plebiscytów Tygodnika Pilskiego, po Plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Regionu Pilskiego....

  Inne plebiscyty