Remis Iskry Szydłowo. Po pięć goli Noteci Czarnków i Pogoni Łobżenica

Wiesław Szmagaj
W V lidze przykrą porażkę zanotował Lubuszanin Trzcianka. Zespół ten uległ na swoim boisku 0:3 Polonii Chodzież i obecnie zajmuje w rozgrywkach szóstą lokatę fot. lubuszanin.futbolowo
Podziałem punktów zakończyła się potyczka Iskry Szydłowo w Słupcy. W V lidze wysokie zwycięstwa odniosły drużyny Noteci Czarnków i Pogoni Łobżenica.

W IV lidze Iskra Szydłowo rywalizowała w Słupcy z miejscowym SKP, walczącym w tym sezonie o utrzymanie. Mecz zakończył się remisem 1:1 (0:0). Po bezbramkowej pierwszej połowie, tuż po przerwie w 46. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Bramkę na wyrównanie 1:1 dla szydłowian zdobył w końcówce meczu Dominik Drzewiecki, po znakomitym, prostopadłym podaniu Jakuba Solarka. Nasza drużyna wywalczyła w Słupcy cenny punkt i zajmuje obecnie siódmą lokatę.

Iskra Szydłowo wystąpiła w tym meczu w składzie: Czapla, Mikołajczak, Kotiuszko, Kłączyński, Skwarek, Drzewiecki, Walkowiak (Solarek), Dobosz, Świergiel, Pietrowski, Rodriguez (Zieliński). W najbliższy piątek nasz zespół zagra u siebie z Victorią Ostrzeszów. Początek spotkania o godz. 17.00.

Efektowne zwycięstwa odniosły w V lidze ekipy Noteci Czarnków i Pogoni Łobżenica. Ten pierwszy zespół pokonał 5:0 Wełnę Skoki, drugi w takim samym stosunku rozprawił się ze Spartą Oborniki. Niestety, porażkę zanotował Lubuszanin Trzcianka, który na swoim boisku uległ 0:3 Polonii Chodzież. W rozgrywkach prowadzi Noteć Czarnków (50 pkt.), przed Wiarą Lecha Poznań (44). Piąte miejsce zajmuje Pogoń Łobżenica (34), a na szóstej pozycji plasuje się Lubuszanin Trzcianka (29).