Technolog-oferta pracy

Artykuł sponsorowany
Firma produkcyjna Poszukuje Kandydata na stanowisko TECHNOLOG

Miejsce pracy: Wronki
Region: wielkopolskie
Opis stanowiska:

• inicjowanie, rozwijanie i wdrażanie nowych produktów oraz technologii
• budowanie długoterminowych, pozytywnych kontaktów z klientami
• współudział w przygotowywaniu kalkulacji cenowo - kosztowych
• programowanie maszyn CNC ( laser, wykrawarka)
• optymalizacja procesów technologicznych
• nadzór nad próbami technologicznymi

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne
• doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technologicznej
• min. 3 letnie na podobnym stanowisku
• znajomość programów CAD 3D (np. Solid Edge, SolidWorks, ProEngineer)
• umiejętność analitycznego myślenia oraz wysoka zdolność do podejmowania decyzji
• komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
• możliwość zdobywania nowych doświadczeń oraz dalszego rozwoju zawodowego
• interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole doświadczonych specjalistów
• wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
• pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

W aplikacji składającej się z CV oraz listu motywacyjnego prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926)
Zapewniamy pełną dyskrecję, jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a niewykorzystanych ofert nie odsyłamy.
Kontakt:
r.przewozny@elmax-wronki.pl
tel. 67 254 12 70
www.elmax.eu

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3