Tylko Lubuszanin Trzcianka z trzema punktami. Remisy pozostałych naszych drużyn

Wiesław Szmagaj
Mecz Pogoni Łobżenica z Notecią Czarnków zakończył się remisem 1:1
Mecz Pogoni Łobżenica z Notecią Czarnków zakończył się remisem 1:1 fot. Grzegorz Zięba
W Łobżenicy Pogoń zremisowała z Notecią Czarnków. Lubuszanin Trzcianka pokonał Concordię, a w IV lidze Iskra Szydłowo podzieliła się punktami z Tarnovią.

W meczu IV ligi Iskra Szydłowo rywalizowała na wyjeździe z Concordią Murowana Goślina, która plasuje się kilka miejsc za nią. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (0:0). Gospodarze objęli prowadzenie w 71. minucie, ale Iskra nie poddała i w końcówce spotkania wyrównała. Bramkę dla naszego zespołu zdobył w 90. minucie z rzutu wolnego Brazylijczyk Yago Rodriguez. Szydłowianie obecnie zajmują dziesiąte miejsce. Prowadzi Unia Swarzędz (65 pkt.), przed Nielbą Wągrowiec (61) i Kotwicą Kórnik (57).

W V lidze doszło w Łobżenicy doszło do konfrontacji miejscowej Pogoni z prowadzącą w rozgrywkach Notecią Czarnków. Po zaciętej walce spotkanie zakończyło się remisem 1:1. O trzy punkty swój dorobek powiększył Lubuszanin Trzcianka. Nasza drużyna pokonała na swoim boisku Concordię Murowana Goślina 3:1.