Porażki Noteci Czarnków i Pogoni Łobżenica. Zwycięstwo Lubuszanina Trzcianka

Wiesław Szmagaj
W III lidze Noteć Czarnków gościła tym razem w grodzie Kopernika, gdzie po dobrej grze uległa nieznacznie miejscowej Elanie 0:1 fot. mbojnowski.pl
To nie był udany dla naszych drużyn weekend. Swój mecz wygrał tylko Lubuszanin Trzcianka.

W III lidze Noteć Czarnków gościła w Toruniu, gdzie uległa miejscowej Elanie 0:1. Nasz zespół zagrał dobre spotkanie, ale w drugiej połowie popełnił jeden błąd, który gospodarze bezlitośnie zamienili na bramkę. W rozgrywkach prowadzi Vineta Wolin (18 pkt.). Drużyna z Czarnkowa zajmuje dziewiąte miejsce, mając na koncie 10 punktów.

Pogoń Łobżenica w IV lidze po emocjonującym meczu przegrała u siebie z Nielbą Wągrowiec 2:4. Goście prowadzili już 2:0, ale tuż przed przerwą kontaktowego gola zdobył Rafał Kubacki. Na początku drugiej połowy na 2:2 wyrównał Jan Bruski. Nielba odpowiedziała jednak dwoma kolejnymi bramkami. Pogoń Łobżenica jest aktualnie w rozgrywkach dwunasta (7 pkt.). Prowadzi Lipno Stęszew (19).

W Red Box V lidze nadal bez punktów jest Polonia Jastrowie, która uległa w Gołańczy Zamkowi 0:2. Lubuszanin Trzcianka pokonał w Obornikach Spartę 5:0, a Orkan Chorzemin zremisował z KP Piła 2:2. Lubuszanin jest trzeci (11), KP Piła jedenasty (5), a Polonia Jastrowie piętnasta (0).