Wiesław Szmagaj
W Powiatowej Hali Sportowej w Pile odbył się mecz 19. kolejki I ligi futsalu. Pilski zespół podejmował Toruńską Akademię Futsalu. Nasz zespół zwyciężył 5:3 (2:1).

Mecz był niezwykle ważny dla obu drużyn, które nie są jeszcze pewne utrzymania w pierwszoligowej stawce. Pilski team objął prowadzenie już w 1. minucie po golu samobójczym gości. Cztery minuty później przyjezdni wyrównali. Na przerwę zespoły schodziły przy prowadzeniu naszej drużyny 2:1, bo w 13. minucie na listę strzelców wpisał się Wojciech Węgrzyn.

Po zmianie stron torunianie wyrównali wynik na 2:2 (28’), ale pilanie odpowiedzieli ponownie celnym trafieniem Wojciecha Węgrzyna (33’). Kilka minut później było 4:2 dla naszej drużyny, a gola zdobył Piotr Przygocki (36’). W końcówce goście wycofali bramkarza. Bramkę dla pilan strzelił Zbigniew Barańczyk (37’), a torunianie także trafili do siatki (40’).